sobota, 8 stycznia 2011

Kultura Upadła - koncert! 16 stycznia w Obiekcie.

Wrocław w Warszawie!Kultura Upadła to młody wrocławski kolektyw złożony z ludzi, którzy od zawsze robili różne rzeczy, grali w różnych zespołach i na różnych instrumentach, mają różne adresy meldunkowe i nie wiadomo tak naprawdę jaka siła kosmiczna spowodowała, że stoją na tej samej scenie i ich muzyka robi dobrą grę. Różnorodne pochodzenie muzyczne (punk'owy The headhunters, hip-hop'owy Fani Tej Muzyki i elektroniczne Bordeaux) powoduje, że ich koncerty to istna dźwiękowa ruletka- nie boją się łączyć elektro z disco, folku z funkiem, a wszystko to jest tylko tłem do rymowanych tekstów podawanych z energetycznym punkowo-alternatywnym przytupem.
W krótkim czasie zespół zdołał wypromować się na różnych koncertach i festiwalach. Do tej pory udało im się wygrać konkurs zorganizowany przez MaxFloRec, Ponadto są też laureatami wrocławskiego Przeglądu Regionalnego FAMA 2010, wzięli udział Slot Art Festival 2010, a także ich koncert był imprezą towarzyszącą Brave Festival 2010.
Latem 2010 roku wydali Epkę, która jest dostępna nahttp://www.myspace.com/kulturaupadla .
Jednakże materiał, który prezentują na koncertach rozrasta się na bieżąco, co pozwala rozruszać publiczność godzinnym show.start 21:00

wejście 5/10zł

Brak komentarzy: