piątek, 7 stycznia 2011

Head 2 Head: Mentalcut & Spox


Święta...i po Świętach...
Sylwester ... i po Sylwestrze...

zaczynamy Karnawał !

...A w pierwszą imprezową sobotę zapraszamy na:

HEAD 2 HEAD

na której gościem będzie:

★★★ MENTALCUT ★★★

dj, producent i organizator imprez. Długo związany ze sceną turntablistyczną (w 2004 roku został wice-mistrzem Polski federacji ITF), kilka lat temu przeniósł swoje niecodzienne umiejętności na grunt nowych gatunków muzyki tanecznej. Zagrał kilkaset imprez w całym kraju, kilkukrotnie występował również za granicą (Niemcy, Austria, Irlandia, Czechy, Szwajcaria, Słowacja). W 2009 roku miał przyjemność zagrać na popularnych polskich festiwalach - Heineken Open'er, Selector, a rok później na Coke Live. Tworzy polsko-niemiecki duet djski Rotor Crue. Doceniony przez DJ Magazine jako Najlepszy Polski DJ 2009 roku. Dzielił scenę z m.in. Scottie B (USA), Dj Assault (USA), Dizzee Rascal (UK), Rico Tubbs (Finlandia), Tomb Crew (UK), L-Vis 1990 (UK), Egyptrixx (Kanada), Oneman (UK), Zhao (USA), Tigerstyle (UK), Kid Fresh (Niemcy), Rafik (Niemcy), Kazey (Francja), Dexplicit (UK), Grasscut (UK), Bill Youngman (USA) i Tuco (UK).

http://mentalcut.blogspot.com/

http://soundcloud.com/mentalcut

▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂

Będzie można usłyszeć również organizatora cyklu

★★★ SPOX ★★★

Współorganizował uznany warszawski cykl imprezowy Digital Ballet oraz Mash up 4 Life, na których grali artyści z całego świata.

Jako DJ dzielił scenę m.in.: Tittsworth (US), Drop The Lime (US), Egyptrixx (CAN), Party Ben (US), Loo&Placido(FR), Pirate Soundsystem (UK), A1 Bassline (UK), Baobinga (UK), Cyberpunkers (IT),Kid Fresh (JP), Detboi (IR), Drums of Death (UK),
Z Polskich Artystów - Hungry Hungry Models, Supra1, B.A.R.T.O/The Phantom, Slam Dunk, MentalCut, Dj Qube, Sorry Ghettoblaster, VA Team, Buszkers, Zeppy Zep.
Doświadczenie zdobyte przez wiele lat pozwala Spoxowi dopasować się w zasadzie do każdego rodzaju imprezy
Muzycznie jego imprezowe sety to wypadkowa wielu gatunków z jakimi miał do czynieniai przez lata imprez. House, Electro, Nu-Disco, UK Funky, Bass, Dubstep to tylko drobny przykład czego można się spodziewać w jego selekcji. Na pewno zaciekawi was też ilość autorskich remixów i editów czy mash-upów idealnie wpasowanych pomiędzy klubowe klasyki. Spox jest nie tylko znawcą parkietu i klubowych hitów ,gra swoje sety używając efektorów, samplera, kontrolerów midi, jak i turntablistycznych sztuczek i innych niespodzianek, pokazując że impreza w jego wykonaniu absolutnie nie polega na banalnym „wciskaniu plej” ale jest znakomitym klubowym show.

http://soundcloud.com/spox

facebook.com/spoxdj
▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂

Set rozgrzewkowy zagra wchodzący talent warszawskiej sceny:

★★★ BALBIN ★★★

Przygoda z muzyką zaczęła się u niego dosyć wcześnie, już w przedszkolu wykazywał się niezwykłymi zdolnościami wokalnymi śpiewając na cały głos piosenkę "kundel bury" (czytaj z angielska kądellberry). Kariera przyszłego śpiewaka operowego skończyła się jednak z pierwszym otwartym pudełkiem klocków lego . Kilkanaście lat później kiedy udało mu się wyjść z uzależnienia zaczął nową drogę , zainteresował się djką i tak pod opieką czułą opieką znajomych z HHM i Spoxa, na dobre wpadł w wir klubowych brzmień. Cechuje go popowa wrażliwość i dobre wyczucie parkietu ale kiedy trzeba potrafi też mocno przypierdolić.
Grał u/z boku takich wymiataczy jak Chewy Chocolatte Cookies, Jaymo and Andy George nie zapominając o HHmach, Viadrinie czy Alcowhorach.
Ale najważniejsze jest to, że nigdy sobie nie odpuszcza więc after grany obowiązkowo

BALBIN wystąpi w podwójnej roli ponieważ jest jednym z fotografów cyklu Head 2 Head

http://balchrist.blogspot.com/

http://soundcloud.com/balbin

Brak komentarzy: