sobota, 8 stycznia 2011

CALCULATORS - pierwszy karnawałowy koncert (+FullTandeta & Vinylstealer) 15 stycznia w Obiekcie

Miłość w niebezpieczeństwie!

W karnawale miłość znalazła się w ogromnym zagrożeniu! Podrywacze grasują na parkietach stołecznych dyskotek ale zamiast prawdziwej miłości oferują jej nędzny surogat.

CALCULATORSI po raz kolejny staną w obronie miłości.
Dołącz do nich!

start imprezy: 21:00
start koncertu: 22:00
wejście: 10 zł

Oficjalna propaganda:

OBIEKTYWNIE KICZ BIORĄC! Calculators show!
15.01 SATURDAY

Obiekt ul. Pl. Małachowskiego 3

Styczeń, nowy rok, karnawał, taniec, dance, kicz, Calculators, FullTandeta - możemy tak się bawić w skojarzenia w nieskończoność!
W
każdym razie zapraszamy na pierwsze edycję OBIEKTYWNIE KICZ BIORĄC w nowym roku!

Potańcówkę w Obiekcie rozpocznie występ, zwany także koncertem, legendarnej grupy Calculators!

5 dzielnych Panów powraca po kilku latach milczenia. Siedzieli spokojnie przed kominkiem, kiedy okazało się, że miłość znowu jest w zagrożeniu. Dlatego w dalszym ciągu starają się walczyć o miłość przy pomocy najlepszego electro-disco!

Swoje akcje ratunkowe przeprowadzali już w wielu warszawskich (m.in. Aurora, Jadłodajnia, Sen Pszczoły, Saturator) klubach, ich nagrania krążyły po TVP Kultura a pisała o nich i "Polityka" i "Poradnik Domowy". Teraz czas na opanowanie Obiektu!

W roli niezmiennego supportu, afteru i pomagierów bohaterów z Calculatorsów wystąpi FullTandeta Soundsystem, bogowie disco, kapłani eurodance, ćwierćprofesjonalni turntabliści, łamacze niewieścich serc i dżentelmeni co nie miara, od ponad 4 lat rozgrzewają parkiety całkowitym miszmaszem stylów muzycznych, melanżem barw dźwiękowych i mieszanką estetyk. Krążą o nich legendarne opowieści. Podobno mają w swej centrali skarpetki Majkela i majty Madonny. To oni w tym mieście wyznaczają granice dobrego smaku.

Tym razem wspierani przez Mr. Vinylstealera, 1/2 składu Funk Joint Unlimited - chyba nie trzeba Wam ich przedstawiać. Razem mieli przyjemność grać pierdyliard razy. Wirtuoz funku, elektroniki, mash-upów i innych pochodnych - muzycznie obłędny, technicznie bezbłędni.

Dodatkowo na bocznej scenie swoje stare piosenki zaprezentuje Dj Fifti - młoda, chociaż doświadczona, krew! Autor bloga dlaczegolubiestarepiosenki.wordpress.com, w swoich setach przywraca wiarę w zakurzone przeboje, które ruszają każdego. Od rock'n'rolli przez funk, boogie aż po klasykę dobrego rocka! Retro scena ruszy każdego!

Tyle dobrego i to za małe pieniądze!

Zapraszamy.

Info:
www.fulltandeta.weebly.com

Patron medialny między innymi:
http://mowianamiescie.pl/calculators_obiekt/

Brak komentarzy: