środa, 29 kwietnia 2009

Warzywa i owoce


1.05 piątek
kolektyw warzywa i owoce (dj por no + dj je banana)
feat. dj teskko (wro)
Sędzia kalosz, pały ... święto pracy tak już jest. tegoroczny pierwszy maja nie będzie kojarzony tylko z pochodami, bądź korkami na wylotówkach. tego dnia wszyscy zmęczeni, zatyrani zmęczą się jeszcze bardziej szalejąc na parkiecie w rytmach b-more, baile funk, electro, które zapoda gość ze stolicy dolnego śląska - dj teskko, towarzyszący mu stołeczny/tutejszy kolektyw *wio* podrywać będzie do tańca elektro popem poprzez indie po disco, będzie dobrze, bo liczy się dobra zabawa, aaa i
może będą wizuale, widzimy się na dancefloorze!!
Start: 21
Wjazd: 10 zł

piątek, 24 kwietnia 2009

czwartek, 23 kwietnia 2009

Urodziny Jam Session


Start: 21
Wjazd: za darmo

poniedziałek, 20 kwietnia 2009

jick magger's (big)BANG:- *FOAMO* (uk)25.04 sobota
jick magger's (big)BANG:
- *FOAMO* (uk)
- Jick Magger (out of tune dj set)
- Boy Divison (v/a team)
+ Osmo - Visual Orgasm !
To juz trzecia edycja (big)BANG!, tym razem gwiazdą imprezy będzie najmłodszy z pośród gigantów brytyskiej sceny klubowej. W Obiekcie Znalezionym wystąpi FOAMO!
Rzadko sie zdaża żeby ktoś w wieku 21 lat miał na koncie nominację do nagrody najlepszego didżeja Wlk. Brytanii (wg. Dj Magazine), występy na żywo w BBC, opinię pupilka Kissy Sell Out'a, sety od londynskiego Fabric po festiwal w Istambule, pokaźną ilość numerów które stały sie klubowymi hitami (m.in remix Mystery Jets) i uwielbienie rzeszy fanów. A FOAMO tak ma, mimo że do nie których klubów w USA w ktorych sam gra mogliby go nie wpuścic ze względu na wiek.
Zaczęło się od "Moving it over here" wydanego przez Cubism Records. Poziom singla wprawił w niemałe zakłopotanie wielu doświadczonych producentów kiedy dowiedzieli sie kto za nim stoi. Zinteresował się nim Kissy Sell Out i od razu zaczął promować FOAMO w swoich radiowych programach dzięki czemu popularność "wonder boy'a" szybko rosła. Pojawiły się propozycje występów z całego świata a w kolejce po remix staną m.in MSTRKRFT. W końcu kolejny singiel, tym razem dla Wearhouse Records. To wszystko w niewiele ponad rok. A takie magazyny jak 'iDj' czy 'NME' już wskazują FOAMO jako gwiazdę 2009 roku. Wszystko to do sprawdzenia na własnych uszach już 25 kwietnia w Obiekcie Znalezionym!
Poza FOAMO za dekami oczywiście stanie też gospodarz imprezy, czyli Jick Magger. Z bratnią pomocą przybędzie Boy Division. A wizualizacje zapewni Osmo ze swoim Visual Orgasm.
Start: 21
Wstęp: 15/20 zł

niedziela, 19 kwietnia 2009

Spotkanie z autorem książek serii Muzyka odnaleziona.


26.04 niedziela
Spotkanie z autorem książek serii Muzyka odnaleziona.
Pokaz filmów - dokumentów podróży etnograficznych po Polsce i Ukrainie.
Start:18
Wjazd: za darmo

ARTY PARTY WITH CANDIES


24.04 piątek
ARTY PARTY WITH CANDIES
ULTERIOR DJ SET (UK)
FUNK JOINT UNLIMITED
I WANT CANDY feat. SUCK MY DECK
Tego wieczora możecie spodziewać się wszystkiego. Pewne jest tylko to, że spotykamy się w Obiekcie Znalezionym, że startujemy o 21.00 i że będzie grubo! Co będzie się działo potem? Kiedy i gdzie skończymy? To pytania, na które nie ma gotowych odpowiedzi! Za dekami zarządzą tej nocy chłopaki z Funk Joint Unlimited i dziewczyny z I Want Candy. Oba kolektywy znane są z obleganych balang, a także ze stylistycznych wycieczek w rozmaite muzyczne regiony (ejtis, najświeższy niezal, funky breaks, 2step, bassline, elektro, frencz tacz i ghetto tech nie są nam obce!). Hajlajtem imprezy będzie pojawienie się gości z UK - chłopaków z ULTERIORA. Zobaczcie, co grywają na imprezach w najmodniejszych londyńskich klubach ci spadkobiercy Suicide i Jesus & Mary Chain.
Start: 21
Wjazd: 10/15 zł

Koncert MAMA SELITA


22.04 środa
Koncert MAMA SELITA
Wyznawcy dirty funkowych brzmień wzywani są do przybycia 22. kwietnia (środa) do Obiektu Znalezionego w celach zasmakowania soczystych, doprowadzających do rozkoszy dźwięków, które wprawią w ruch każdą część ciała. Sprawcą całego ekstatycznego zamieszania będzie Mama Selita, zespół z którym zapewne nie raz mogliście mieć do czynienia, gdyż można ich usłyszeć i zobaczyć w stolicy (i nie tylko) prawie co miesiąc.
Przybywajcie tłumnie!
http:// www.mamaselita.pl
http:// www.myspace.com/mamaselita
Start:21
Wjazd: za darmo

Jam Session i koncert Monkey Business


21.04 wtorek
Jam Session i koncert Monkey Business
O 21.00 rozpocznie się koncert - improwizacja na żywo z udziałem: Monkey Business, następnie zapraszamy do udziału w żywiołowym Jam Session wszystkich przybyłych muzyków.
start: 21
wjazd: za darmo

czwartek, 16 kwietnia 2009

Warzywa i owoce


18.04 sobota
kolektyw warzywa i owoce
(dj por no i dj je banana) electropop, disco, indie
pierwszy raz tej wiosny *kolektyw warzywa i owoce* zaprezentuje w obiekcie najświeższe bity z kraju i ze świata. poza tym jak zwykle dużo tanecznych elektopopów, alternatywnego disco i najlepszych utworów ze sceny tzw. niezależnej. będzie wesoło, tanecznie, bezpretensjonalnie i pijanie. kolektyw *wio* doskonale daje rade bez sponsorów i didżejówi z zagranicy, zapewnia zabawę na najwyższyn poziomie w niezobowiazującej gorącej atmosferze ;-)
dje por'no i je banana rozpalą parkiet od pierwszych minut imprezy, a potem bedzie tylko lepiej. niewątpliwie najlepsza potańcówka w mieście. do it, burn it.
Start:21
Wjazd: 10 zł

Spotkanie z Ify'm Nwamana, autorem powieści "Stadion. Diabelskie igrzyska"


20.04 poniedziałek
Spotkanie z Ify'm Nwamana, autorem powieści "Stadion. Diabelskie igrzyska" (wyd. Wydawnictwo Pierwsze).

Ify Nwamana, Nigeryjczyk od kilku lat mieszkający w Polsce, opisuje Polskę i Polaków z punktu widzenia afrykańskiego imigranta. Zdradza tajemnice warszawskiego Stadionu Dziesięciolecia, na którym dłuższy czas pracował. Próbuje odpowiedzieć na pytania: dlaczego Afrykańczycy wybierają życie w Polsce? jak widzą naszych rodaków, a szczególnie – rodaczki? jak radzą sobie w społeczeństwie, które nie zawsze lubi obcych, zwłaszcza gdy wyróżniają się kolorem skóry?
"Wszystkie historie, które opisałem, wydarzyły się naprawdę, chociaż nie wszystkie przytrafiły się mnie" - mówi Autor.
Wiecej o książce: www.pierwsze.pl
Start: 19
Wjazd: za darmo

sobota, 11 kwietnia 2009