poniedziałek, 20 kwietnia 2009

jick magger's (big)BANG:- *FOAMO* (uk)25.04 sobota
jick magger's (big)BANG:
- *FOAMO* (uk)
- Jick Magger (out of tune dj set)
- Boy Divison (v/a team)
+ Osmo - Visual Orgasm !
To juz trzecia edycja (big)BANG!, tym razem gwiazdą imprezy będzie najmłodszy z pośród gigantów brytyskiej sceny klubowej. W Obiekcie Znalezionym wystąpi FOAMO!
Rzadko sie zdaża żeby ktoś w wieku 21 lat miał na koncie nominację do nagrody najlepszego didżeja Wlk. Brytanii (wg. Dj Magazine), występy na żywo w BBC, opinię pupilka Kissy Sell Out'a, sety od londynskiego Fabric po festiwal w Istambule, pokaźną ilość numerów które stały sie klubowymi hitami (m.in remix Mystery Jets) i uwielbienie rzeszy fanów. A FOAMO tak ma, mimo że do nie których klubów w USA w ktorych sam gra mogliby go nie wpuścic ze względu na wiek.
Zaczęło się od "Moving it over here" wydanego przez Cubism Records. Poziom singla wprawił w niemałe zakłopotanie wielu doświadczonych producentów kiedy dowiedzieli sie kto za nim stoi. Zinteresował się nim Kissy Sell Out i od razu zaczął promować FOAMO w swoich radiowych programach dzięki czemu popularność "wonder boy'a" szybko rosła. Pojawiły się propozycje występów z całego świata a w kolejce po remix staną m.in MSTRKRFT. W końcu kolejny singiel, tym razem dla Wearhouse Records. To wszystko w niewiele ponad rok. A takie magazyny jak 'iDj' czy 'NME' już wskazują FOAMO jako gwiazdę 2009 roku. Wszystko to do sprawdzenia na własnych uszach już 25 kwietnia w Obiekcie Znalezionym!
Poza FOAMO za dekami oczywiście stanie też gospodarz imprezy, czyli Jick Magger. Z bratnią pomocą przybędzie Boy Division. A wizualizacje zapewni Osmo ze swoim Visual Orgasm.
Start: 21
Wstęp: 15/20 zł

Brak komentarzy: