środa, 6 maja 2009

DIGITAL BALLET!


8.05 piątek
DIGITAL BALLET! @ Obiekt Znaleziony, Warszawa
Egyptrixx (Toronto, Kanada)
Support:
Duże Pe | DJ Spox | Barto (DIGITAL BALLET! / ToSieWytnie Records)
W piątek 08.05 w Obiekcie Znalezionym odbędzie się pierwsza majowa edycja imprezy DIGITAL BALLET! Tym razem zagranicznym gościem cyklu będzie Egyptrixx (Toronto, Kanada) - wschodząca gwiazda 'Abstract Bass Music' zyskująca światowe uznanie mediów i publiki za swoje remixy, produkcje i grane imprezy. Oprócz niego swoimi setami imprezę uświetnią hostujący DIGITAL BALLET! reprezentanci ToSieWytnie Records: Duże Pe, DJ Spox i Barto.
Egyptrixx (Toronto, Kanada)
Pochodzący z Kanady Egyptrixx stąpa po cienkiej linii rozgraniczającej gatunki takie jak Ghettotech, Jackin House, Bassline i Dubstep. Swoim nieszablonowym podejściem do 'Abstract Bass Music' zyskał uznanie czołowych nazwisk niezależnej klubowej sceny, takich jak Drop The Lime, AC Slater, Dre Skull, Foamo, Starkey czy L-Vis 1990. Przerażające linie basu, chwytliwe i połamane rytmy, ciężkie wibracje... Egyptrixx to przyszłość!
W ciągu ostatniego roku produkcje Egyptrixx'a ukazały się nakładem wytwórni takich jak Wide Records, Vicious Pop, Electrostimulation, Seclusiasis i Transgressive. Kolejne produkcje są już w drodze - m.in. singiel wydany nakładem australijskiej Idiot House Records i nowe remixy. Jego kawałki były też w nieustannej rotacji na opiniotwórczych muzycznych blogach takich jak Discobelle, Palmsout, Curb Crawlers czy Doesitlooklikeigiveafuck.
Międzygatunkowe, energetyczne sety Egyptrixx'a w 2008 roku rozpalały parkiety w klubach Ameryki Północnej - od Montralu po NYC, od Philadelphii po Vancouver, od Toronto po Baltimore.
Wiosną 2009 Egyptrixx wyrusza na pierwszą trasę po Europie w roli 'headlinera'. W jej ramach 08.05.2009 będzie gościem kolejnej imprezy z cyklu DIGITAL BALLET!, która odbędzie się w stołecznym klubie Obiekt Znaleziony. Wsparcie zapewnią mu gospodarze cyklu - Duże Pe, DJ Spox i Barto.

http://www.myspace.com/africaforyou
http://www.myspace.com/monsieurbarto
http://www.myspace.com/danceatdigitalballet
Start: 21
Wjazd: 10/15 zł

Brak komentarzy: