piątek, 5 lutego 2010

piątek 19.02.10 Ghost Ballet meets Green Establishment


GHOST BALLET PREZENTUJE:

GHOST BALLET MEETS GREEN ESTABLISHMENT

I Say Mikey (Am Radio)
Double Trouble
Richelieu (Ghost Ballet, Club Collab)
Dj Dudekk
Special guest appearance – Novika (Beats Friendly)

Video- VJ KDLK & PANIk

Impreza Ghost Ballet meets GreenEstablishment to podwójna okazja do świetowania – z jednej strony jest to oficjalne launch party nowego projektu producencko-imprezowego znanego z Club Collab Richelieu. Z drugiej Green Establishment oficjalnie rozpoczyna działalność GREEN STORE na Chmielnej 30 w Warszawie.

Dla niewtajemniczonych, Green Establishment to warszawski label odzieżowy łączący w swoich kolekcjach klasyczną, wyrafinowaną elegancję z ulicznym, nonszalanckim stylem. U jednych budzi to ambiwalentne odczucia, drudzy widzą w tym swoisty, oryginalny, wschodni look. Spodziewajcie się więc selekcji najlepszych kawałków, specjalnie przygotowanej oprawy wizualnej I uwaga! prezentow od Green’a.

Na imprezie 19 lutego odbędzie się również premiera remiksu kawałka „Lovefinder” Noviki z jej najnowszej płyty „Tricks Of Life”, przygotowanego przez Ghost Ballet dla artystki. Wokalistka pojawi się również na naszej imprezie i zaśpiewa go dla was na żywo!

Na premierową impreze cyklu zaprosiliśmy artystów należących do najciekawszych przedstawicieli warszawskiej sceny klubowej - zagrają dla was: I Say Mikey (AM Radio), Double Trouble, Dj Dudekk oraz Richelieu (Ghost Ballet, Club Collab).

Strójcie się i wpadajcie!!!

19 luty 2010
@ Obiekt Znaleziony
g.22
wjazd 15z

Brak komentarzy: