czwartek, 18 czerwca 2009

*TOP BILLIN* (fin) - oficjalne after party pikniku Gazety


20.06 sobota
*TOP BILLIN* (fin)
- Jick Magger (out of tune dj set)
- Invent
+ Osmo
______________________________________________________
Tym razem (big)BANG będzie też jednocześnie oficjalnym afterem po koncercie Lady Souvereign a zagra TOP BILLIN – fińska rewelacja sceny klubowej, mająca ogromny wpływ na to co dziś rządzi na parkietach. W zalewie mnóstwa podobnych didżejów ten kolektyw jest swoistym fenomenem: członkowie TOP BILLIN są jednocześnie świetnymi didżejami, cenionymi producentami i wpływowymi bloggerami. Prowadzą własną wytwórnię płytową a na wspólne występy zaprasza ich M.I.A i Justice, wśród ich fanów jest Sinden i Diplo...

Zamieszanie wokół nich zaczęło się w 2006 kiedy wystartowali z cyklicznymi imprezami w Helsinkach równolegle wypuszczając własne remixy, które spotykały się z coraz większym zainteresowaniem. Jeszcze w tym samym roku wydali swoją pierwszą EP-kę dzięki której zdobyli popularność poza Skandynawią. Płyta znalazła się na pierwszym miejscu list sprzedaży Turntablelab.com, co poskutkowało zaproszeniami na występy na całym świecie. Swoje sety grali w klubach od Moskwy po Nowy Jork, scenę dzielili z takimi tuzami jak Justice czy Feadz. Poza rzeszą klubowiczów ich fanami stali się m.in. Tittsworth czy DJ Funk. W 2008 roku zostali zaproszeni do supportowania M.I.A na trasie po Kanadzie. Poza graniem i produkowaniem cały czas znajdują czas na prowadzenie bloga topbillinmusic.com, który jest dziś jednym z najpopularnieszych blogów tego typu. Podczas swoich setów mieszają wszystko co najlepsze od baltimore club przez electro po figdet house, a publiczność może mieć pewność, że bawi się przy najświeższych produkcjach do których to właśnie TOP BILLIN mają dostęp jako jedni z pierwszych.

Poza TOP BILLIN za dekami stanie gospodarz imprezy, czyli Jick Magger a support zapewni dj Invent. Impreza będzie mieć też specjalną oprawę wizualną produkcji Osmo.Czy wbije pobaunsować Lady Souvereign nie wiemy ale wszelkie szanse są:)

start 21.00 wstęp 10/15 zl.

1 komentarz:

Anonimowy pisze...

gdzie dostepne sa zdjecia z imprezy?