czwartek, 26 marca 2009

DIGITAL BALLET!


3.04 piątek
DIGITAL BALLET! Tittsworth (USA) | Duże Pe | DJ Spox | El Barto
W piątek 03.04 znamienitym gościem cyklu DIGITAL BALLET! będzie Tittsworth - legenda Baltimore Club Music, wyśmienity remixer, doskonały producent i fenomenalny imprezowy DJ. Oprócz niego swoje sety DJ'skie zagrają hostujący DIGITAL BALLET! reprezentanci ToSieWytnie Records: Duże Pe, DJ Spox i El Barto. Bądź tam! Zapowiada się PRZE-impreza!!!
Tittsworth (Plant Music / T&A Records / Tittsworth.com / DC)
Tittsworth to postać legendarna wśród DJ'ów związanych z coraz popularniejszym gatunkiem jakim jest Baltimore Club Music. To autor legendarnej kompilacji 'Ayres & Titties', przekrojowo prezentującej tę scenę. Jest twórcą dziesiątek klubowych remiksów (w tym remiksu osławionego ‘We Are Your Friends’) oraz wydanego jakiś czas temu autorskiego albumu '12 Steps'.
Do swoich bazujących na Baltimore Club Music setów Tittsworth niepostrzeżenie przemyca elementy ‘fidget’ house, energetycznego heavy bass, czy post rave’owych linii melodycznych. A wszystko to podaje w przewrotnej formie jednego utworu na minutę. O tym, że gra jak mało kto najlepiej przekonuje fakt, że na swoim DJ'skim szlaku zdobył on już m.in. Brazylię, Chiny i Australię. Wielotysięczną festiwalowa publiczność? Małych skandynawski klub? Nieistotne! Niezależnie od miejsca i czasu, kiedy za deckami staje Tittsworth, impreza nabiera tempa!
Jego produkcje (w tym remiksy nagrane m.in. dla Kanye West’a, Grace Jones, Subfocus) wielbione są w opiniotwórczych magazynach (URB, XLR8R, NME, Fader) popularnych rozgłośniach radiowych (Kiss FM, BBC Radio 1) i na kreujących trendy internetowych blogach (Discobelle, Missingtoof). Nie bez powodu!
Debiutancki album Tittsworth'a, który ukazał się w wakacje 2008, jest mieszanką inspiracji wczesnym house’m, Baltimore Club i rapem. Płytę uświetniają współprace z Kid Sister, Pase Rock’em i DJ Assault’em. Krążek zdobył nadzwyczaj pozytywne recenzje od m.in. Washington Post, The Wire, DJ Magazine oraz Q Magazine i ugruntował pozycję Tittsworth'a jako światowej gwiazdy alternatywnej, klubowej muzyki.
KLIK!: http://www.myspace.com/titts
Start: 21
Wjazd: 10/15 zł

1 komentarz:

Anonimowy pisze...

szkoda ze, dopiero teraz...