niedziela, 9 listopada 2008

Pierwsze urodziny Obiektu
Zagra Party Shank Live (UK) i Sick Girls (DE)
El Barto & Liam B, Fizyk (PL)


Obiekt Znaleziony zaprasza na swoje pierwsze urodziny. W ciągu roku ten ciekawy klub w podziemiach Galerii Zachęta zdołał zdobyć uznanie rzeszy warszawskich klubowiczów, dla których z okazji jubileuszu przygotowano szaloną muzyczną ucztę.

Główną gwiazdą urodzinowego wieczoru będzie grupa Party Shank z Anglii. Howard Newman (aka Party Sausage) i Chrystian Sibthrope (aka I Will Shank You For A Penny) zostali uznani przez Myspace i NME za nr. 1 wśród dziesięciu najbardziej obiecujących kapel w 2008 roku. Mimo krótkiego stażu współpracowali już Simian Mobile Disco, Foals, czy Late of the Pier. Ich remixy electro regularnie grają takie sławy jak Justice czy Bloody Beetroots. Sami określają swoją muzykę jako techno punk i electro rock, a ich fani wymieniają też toystep, czy electro-8bit. Niezależnie od nazewnictwa jasne jest, że wypracowali swoje unikalne brzmienie grając precyzyjne futurystyczne dźwięki z punkową nonszalancją. Występując z przeróżnymi instrumentami i swoimi zabawkami przed publicznością stają się nieobliczalni. Ekscentrycznym zachowaniem i ostrymi, żywiołowymi interpretacjami swoich utworów doprowadzają parkiet do czerwoności. Z okazji urodzin Obiektu Party Shank da specjalny szalony koncert w 3 osobowym składzie z perkusistą. Choć można spodziewać się po nich wszystkiego, oni i tak zrobią to inaczej!
Obok anglików wystąpią równie szalone dziewczyny z Niemiec, duet producencko DJ-ski, Sick Girls. Jay-Oh i A.D. poznały się 4 lata temu grając razem w legendarnym berlińskim klubie Tresor. W żywiołowych, eklektycznych setach łączą najbardziej skoczne gatunki współczesnej muzyki klubowej opartej na breakbeacie i soczystym basie. Zarówno w swoich produkcjach, remixach oraz w setach sięgają po brzmienia takie, jak dirthy south, UK bass, Bmore, grime, electro czy nu rave. Sick girls są zwolenniczkami ‘chorej’ zabawy na imprezach i każda z nich gra tak, by druga w tym czasie nie mogła przestać tańczyć. Dziewczyny występowały u boku m.in. takich artystów, jak Dizzee Rascal, Wiley, Kano, Roll Deep, Spank Rock, Uffie&Feadz, Shaggy, Mark One + Virus Syndicate, Modeselektor, Simian Mobile Disco, Roots Manuva, czy Daddy Freddy.
Polski support zapewnią pionierzy gatunku mash-up w Polsce, autorzy licznych remixów, El Barto i Liam B z Lublina oraz obiecujący warszawski producent, grający oryginalne live acty, Fizyk.
Poza obłędną muzyką klub zapowiedział dla gości wiele atrakcji mających zapewnić radosny urodzinowy nastrój!


Linki:
http://www.myspace.com/partyshank
http://www.myspace.com/sickgirlsplayit
http://www.myspace.com/elbartoandliamb
http://www.myspace.com/fizyk
http://www.obiektznaleziony.pl

Start: 21
Wjazd: 10pln z rezerwacją, 15pln do godz. 23 i 20pln po 23
Od 3 listopada: rezerwacjeobiekt@gmail.com
Prosimy o podanie imienia i nazwiska w mailu, ilość rezerwacji ograniczona.
Muzyka: electro rock, 8 bit, bmore, grime, mash up, urodzinowa

1 komentarz:

Anonimowy pisze...

:)